אסתטיקה היא דבר עדין הדורש הבנה, מיומנות, עין טובה וטכנולוגיה מספיק מתקדמת בכדי לחבר את כל אלו לתוצאה מרשימה. הכירו את טכנולוגיית CLEARLIFT, חידוש עולמי בטכנולוגיה פורצת דרך שהופכת את עור הפנים שלכם לחלק, צעיר וחיוני, בקלות מפתיעה, עם פריצת דרך ששינתה את כללי המשחק.

לא עוד "טיפול להעלמת קמטוטים", מעכשיו יש ברשותכם גישה לפתרון טכנולוגי ייחודי, טיפול הלייזר המתקדם בעולם המשתמש בטכנולוגיית הלייזר-העדין כדי להציב סטנדרט חדש ולהוריד מהיצע הטיפולים את סכין המנתחים ואת החומרים הרעילים.

עם CLEARLIFT אין צורך יותר לחשוש מטיפולי אנטי אייג'ינג בלייזר. טכנולוגיה זו מצילה את עור הפנים של מאות אלפים בכל העולם, אנשים אשר מגלים כי אפשר להיראות ולהרגיש צעירים גם בלי לסבול ולהסתכן, עם הטיפול המקיף והמתקדם ביותר בעולם.

הכי טוב שיש: קליר ליפט לאנטי אייג'ינג
לקליר ליפט רשימה ארוכה של יתרונות אשר הופכים אותה לשיטת האנטי אייג'ינג המבוקשת והמצליחה בעולם:
  • ללא תופעות לוואי - בניגוד לטיפולים אחרים לאנטי אייג'ינג
  • ללא זמן החלמה - שלא כמו טיפולים אחרים, הגוף לא נפגע, ולכן לא זקוק לזמן החלמה
  • חזרה מידית לשגרה - ניתן לקבל טיפול ולחזור מיד לשגרת היום - Lunch Time Treatment
  • גם באזורים עדינים - הטיפול הבטוח והיעיל היחידי לעפעפיים, לצוואר, מחשוף ועוד
טכנולוגיית Clear Lift זכתה בפרס בינלאומי יוקרתי של "טיפול הפנים הטוב ביותר" לשנת 2012 -2013, ומאז רק ממשיכה להשתפר ולייצר תוצאות מרשימות ומיידיות אצל מאות-אלפים ברחבי העולם.
כיום גם אתם יכולים ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם ולקבל טיפול אנטי-אייג'ינג בטוח ואפקטיבי בלייזר ממומחה עם מכשיר הקליר ליפט וליהנות מתוצאות המפתיעות.

הטכנולוגיה של האנטי-אייג'ינג
 שלא כמו טיפולי הלייזר המיושנים, CleraLift מציבה רף טכנולוגי חדש שממנף יכולות לייזר ייחודיות בעזרת ידית QS Pixel Laser 1064 המולטי-אפקטיבית. שילוב הפעולות החכם שמבצעת ידית זו במקביל הוא זה המאפשר לטכנולוגיה לייצר את אותו האפקט אשר הפך אותה למה שהיא כיום - הקו הראשון במוצרי טיפוח הפנים העולמי.

חימום תת-עור ושימוש בגלי הלם היוצר חירורים מיקרוסקופים מתחת לפני העור תוך דילוג על שכבת העור החיצונית הוא שילוב ייחודי הגורם לתופעה יוצאת דופן - התחדשות העור בצורה בריאה ואופטימלית.

השכבה התת-עורית מתחדשת עם סיבי קולגן ואלסטין חדשים וצעירים, אותם הסיבים המחזיקים את העור שלנו מתוח ובריא, וכל זה ללא צריבה, כאב, שריפה או שאר פעולות פולשניות ולא נעימות שהפכו לנחלת העבר עם ההגעה של טכנולוגיה זו לעולם הקוסמטיקה.

תיהנו עוד היום מטיפול מהיר ויעיל של אנטי-אייג'ינג עם ClearLift וזכו לעור פנים צעיר ורענן, טשטוש הקמטים וחידוש מעיין הנעורים.

אנטי אייג'ינג בלייזר