הורדת שיער בלייזר

לא מעט גברים ונשים עברו בשנים האחרונות טיפולי הורדת שיער בלייזר. למעשה מדובר באחד הטיפולים הקוסמטיים הפופולאריים ביותר. עם עד לפני עשור וחצי או שניים היה נדמה שהרעיון של הורדת שיער הוא עניין נשי בלבד, הרי שעם הופעת הלייזר, זה הפך להיות טיפול שגם גברים החלו פונים ולא מעט. 

טיפולי הורדת שיער בלייזר מתבצעים כידוע במגוון חלקים בגוף, כך למשל אנחנו יכולים למצוא טיפולי הסרת שיער בבטן, טיפול הסרת שיער בגב, טיפולי הסרת שיער בבית השחי, וכן באזורים נוספים. חשוב להבהיר שבחלק מהמקומות, מן הסתם, הטיפול מיועד יותר לנשים, בעוד שבאזורים אחרים, הטיפול מיועד לגברים. 

טיפול הורדת שיער בלייזר הוא טיפול פשוט, עם אחוזי הצלחה גבוהים, וללא תופעות לוואי, זה מה שהופך אותו לטיפול מאוד מבוקש ופופולארי. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של גברים ונשים אשר מבקשים לעבור את הטיפול הזה על מנת שלא יצטרכו להתמודד עם חוסר הנוחות מכך שיש להם שיעור יתר, כלומר יותר מדי שיער באזורים מסוימים בגוף. עבור רבים, הן גברים והן נשים, מצב בו יש יותר מדי שיער במקומות מסוימים, עלול לגרום להם לא לבצע פעולות שונות, למשל, גברים שלא עברו טיפול הסרת שיער בגב או טיפול הסרת שיער בבטן והם זקוקים לכך, הרבה פעמים יתביישו להסיר חולצה בפומבי, מה שימנע מהם ללכת לים או לבריכה. 

חשוב להבהיר, טיפול הורדת שיער בלייזר, מתבצע על ידי איש מקצוע, כלומר רופא עור וטכנאי שעובד עם המכונה, הוא מתבצע אך ורק אחרי מפגש עם הרופא בו נבדקת האפשרות האם בכלל המטופל או המטופלת יכולים לעבור טיפול, במהלך המפגש עליהם לקבל את כל המידע אודות הטיפול, מה הסכנות הטמונות בו וכיצד עליהם לנהוג לפני ואחרי הטיפול. יש לציין, טיפול שכזה נמשך מספר מפגשים, תלוי במקום בו מבצעים את ההסרה וכן בסוג השיער והצפיפות שלו. רק לאחר אותם מפגשים אפשר יהיה ליהנות מעור חלק לצמיתות. הנראות של הצלחת הטיפול היא מיידית וכל גבר או אישה שעוברים אותו, יכולים ליהנות מכך. 

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם עלינו לטיפול הורדת שיער בלייזר, אצלנו בנובה מדיקל, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים אסתטיים לגבר ולאישה וביניהם גם טיפול הורדת שיער. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לקבוע לכם תור בהקדם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הסרת שיער IPL
הורדת שיער בלייזר