הסרת שיער בפנים

אחת הבעיות שנשים רבות מתמודדות איתה היא מצב של שיעור יתר בפנים, ישנן נשים שנאלצות להתמודד עם מצב זה כמעט מדי יום ויש מי שנאלצות להתמודד עם זה בתדירות יותר נמוכה. על כן נשים רבות בוחרות לשים לזה קץ בצורה קיצונית ונכונה באמצעות טיפול הסרת שיער בפנים. 

טיפול הסרת שיער בפנים מתבצע בדרך כלל באמצעות טיפולי לייזר או טיפולים באינפרא אדום. מדובר בסדרת מפגשים במהלכם מכשיר הלייזר או האינפרא שורפים את זקיקי השיער אשר מתחת לעור, ובכך מונעים מהם להפוך לשערות ולעלות מעל פני השטח. מדובר בטיפולים קצרים שנמשכים 30-45 דקות, ברוב המקרים מדובר על מספר מפגשים ספורים עד שהתהליך מושלם לצמיתות. 

חשוב להבהיר, טיפול הסרת שיער בפנים איננו טיפול מסוכן, למרות שלכאורה מדובר במקום מאוד רגיש, הרי שלא יכול להיגרם נזק במהלך הטיפול. מה שכן, הטיפול צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע, כלומר רופאים מקצועיים וטכנאים שיודעים לעבוד היטב עם המכשירים השונים. במקרה וזה לא המצב, הרי שאכן ייתכן ותופעות לוואי של הטיפול, דברים כגון כוויות או אודם בפנים אכן עלולים להיווצר, אך מדובר במקרי קיצון. 

לפני שאת בוחרת היכן לערוך את הטיפול, מוטב שתבחני מחירי לייזר להסרת שיער על מנת לדעת כמה עלייך לשלם עבור הטיפול וכמובן, רצוי שתבחני את המרפאה והרופאים אשר מבצעים את הטיפול. אומנם מחירים הסרת שיער בלייזר הם דבר משמעותי וחשוב, אך אסור לנו לשכוח שזה לא הדבר היחידי החשוב. 

לפני טיפול הסרת שיער בפנים, רצוי שתקראי המלצות וחוות דעת של נשים אשר עברו את הטיפול, תקראי מאמרים מקצועיים בנושא, תכיני לעצמך סט של שאלות ותחליטי בדיוק מה את רוצה לדעת. כמו כן תבחני באילו מועדים את מעוניינת לבצע את הטיפול, כך תוכלי לתאם מועד שיכול להתאים לך. קחי בחשבון שהטיפול נמשך מספר מפגשים ומוטב שבזמן הטיפול לא תהיה חשיפה של האזור לשמש, לכן עדיף לערוך אותו לא בימי הקיץ או האביב. 

אם ברצונך לקבל עוד מידע על טיפול הסרת שיער בפנים וכן להתייעץ עם רופאים מקצועיים ולקבוע מועד לטיפול, זה הזמן לפנות אלינו בנובה מדיקל, אנחנו נשמח לעמוד לרשותך לכל עניין ושאלה. הצוות שלנו ישמח לטפל בך ולהעניק לך טיפול מנצח. כל מה שאת צריכה לעשות זה לקבוע איתנו פגישה עוד היום. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הסרת שיער לגבר
הסרת שיער בפנים