הסרת שיער ב-IPL

יש מגוון רחב של מכשירים ושל שיטות להסרת שיער, ביניהם מכשירי הסרת שיער בלייזר, ipl, ושיטות כמו שעווה וגילוח. אם בעבר היה נהוג להסיר שיער בעזרת שעווה, הרי שהטכנולוגיה בענפי הקוסמטיקה והאסתטיקה באה לקראתנו, וכיום יש מכשור חדשני ומתקדם המציע תוצאות מעולות במינימום זמן ובטיפולים ללא כאבים.

אחת הבעיות של מכשירים להסרת שיער מהדור הקודם היא חוסר האפשרות להציע טיפול לבעלי עור כהה, לכן כדאי לדעת כי חברת נובה מדיקל משווקת מכשיר חדשני ופורץ דרך שמשאיר אבק לכל המתחרים ולשאר המכשירים בשוק. חברת נובה מדיקל גאה להציג את המכשיר המתקדם בטכנולוגיית SHR Unlimited המקרין קרן אור IPL שחודרת ביעילות את שכבת העור ומגיעה לזקיקי השיער בלי להשפיע על המלנין שנמצא בשורש השיער וללא גרימת נזקים לרקמה מסביב.

הסרת שיער ב-ipl הדור החדש
באמצעות מכשיר חדשני של הסרת שיער ב-ipl יכולים מכוני אסתטיקה ומרכזים לטיפולי יופי וטיפוח להציע טיפול חדשני ויעיל להסרת שיער, ללא תלות בגוון העור וללא מגבלת גיל. המכשיר המתקדם והמשוכלל שמשווק על ידי חברת נובה מדיקל מציע יתרונות רבים בהשוואה למכשירים אחרים בשוק, לרבות אפשרות להסרת שיער פלומתי ולהסרת שיער בשטח גדול תוך כדי תנועה, ללא דילוג על אזורים שונים. כך המטופל זוכה לעור חלק ללא שיער, ואינו סובל מכאבים או מתופעות לוואי המאפיינות מכשירים מסוימים מהדור הקודם.

טיפול יעיל ואפקטיבי ללא כאב
טיפולי הסרת שיער בipl  מתאימים לנשים ולגברים כאחד, הם מיועדים לכל סוגי העור, גם לבעלי עור כהה, ומתאימים גם לבעלי שיער פלומתי. הטיפול החדשני גורם לזקיק השיער להתנתק מכלי הדם אליהם הוא מחובר, ללא כאב, וכך המטופל זוכה לעור חלק ונעים וזקיק השיער לא יצמח מחדש באזור. ניתן להסיר שיער ממקומות שונים ומגוונים בגוף, וליהנות מתוצאות יעילות ואיכותיות לאורך זמן, כאשר הסרת השיער במכשיר ה-ipl החדשני מאפשרת ללקוח ליהנות ממראה אסתטי מושלם בדיוק כפי שחלם ורצה.

חשוב לפנות למכון אסתטיקה מקצועי המציע ציוד חדשני כמו מכשיר הסרת שיער ב-ipl, רק כך ניתן ליהנות מתוצאות מעולות ומעור חלק ונעים, בלי לסבול מכאבים מיותרים.