הסרת שיער לגבר

בשנים האחרונות אנחנו רואים שינוי עמוק בתפיסה של הגבר את עצמו ואת המראה הפיזי שלו. שינוי זה החל בשנות התשעים-תחילת שנות האלפיים, עם הופעת המנוח מטרוסקסואל, גבר שהוא סטרייט אך מטפח את עצמו ומודע למראה וליופי שלו. מונח זה נוצר כתוצאה מגיבורי פופ שונים בארץ ובעולם אשר החלו להתלבש בצורה מהודרת ולשים לב בצורות שונות למראה שלהם. בין היתר זה הגיע למקום של הסרת שיער. 

אין זה סוג שמכונים להסרת שיער בלייזר אינם מיועדים עוד רק לטיפולים של נשים. טיפולי הסרת שיער לגבר הם טיפולים פופולאריים ונפוצים, גברים רבים מכל שכבות האוכלוסייה עוברים אותם. מדובר בגברים שבמשך שנים נאלצו להתמודד עם שיער באזורים שונים בגוף, דבר שגרם להם אי נוחות מתמשכת, הן כשהם היו עם עצמם והן כשהם היו עם בנות זוגן או בסיטואציות חברתיות שונות. מדובר בגברים שיש להם שיער בכמות קיצונית בגב, בזרועות, בידיים, ברגליים, בבטן, בבית השחי ובעוד שורה של אזורים בגוף. אם בעבר הם נאלצו להתמודד עם המצב הזה בלי שיכלו לעשות דבר, כעת הם יכולים לעבור טיפולים במכונים להסרת שיער בלייזר. במכונים אלו הם יכולים למצוא תפריט של טיפולי הסרת שיער לגבר בשלל מחירים, על פי פרמטרים שונים. 

מחירי הסרת שיער בלייזר עבור גברים נקבעים לפי האזור המדובר בו צריכים לבצע טיפול, כמות המפגשים, ואופי הטיפול. יש לציין שבדרך כלל כל טיפול נמשך מספר מפגשים ולו מהעובדה שלא ניתן לבצע הסרה מוחלטת במפגש אחד. בדרך כלל מדובר ב-4 טיפולים ומעלה. משך זמן הטיפולים הוא קצר מאוד, לא עולה על שעה ולרוב בין טיפול לטיפול עובר שבוע, מה שאומר, תוך חודשיים-שלוש, כל התהליך נגמר. 

חשוב להבהיר, טיפול הסרת שיער לגבר מתבצע באותם מכשירים בהם נהוג לבצע טיפולי הסרת שיער לנשים, מי שמבצע את הטיפול הם אותם רופאים ביחד עם אותם טכנאים. מרבית המרפאות מציעות טיפולים במקביל. נקודה אחרונה מחירי הסרת שיער בלייזר לגברים, אינם שונים מאלו של נשים. 

לסיום, אם גם אתה מחפש טיפול הסרת שיער בלייזר, אתה מוזמן לפנות אל נובה מדיקל, אצלנו תוכל למצוא תפריט מגוון של טיפולי הסרת שיער לגבר. כל מה שאתה צריך לעשות, זה לקבוע מועד לפגישה ואנחנו נדאג לעמוד לרשותך בכל עת ובכל עניין. הצוות שלנו מחכה לפנייתך. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
העלמת ורידים
 
הסרת שיער לגבר