הסרת שיער IPL

מעוניינת להסיר שיער מהפנים? נמאס לך לגלות בכל פעם שערה חדשה שהופכת את הפנים שלך לפחות נשיים? זה הזמן לחשוב על הורדת שיער מהפנים באמצעות טיפול הסרת שיער IPL.

כמו שאת בוודאי יודעת, ישנם מגוון טיפולים להורדת שערות, החל מהטיפולים הישנים והטובים בשעווה או במכשירי גילוח שונים ועד טיפול הורדת שערות בלייזר אשר מאפשרים תוך מספר מפגשים ליהנות מהורדת שערות לצמיתות, אך לשם הורדת שיער מהפנים צריך לבצע טיפול מעמיק ונקודתי, טיפול פרטני שימנע מהשערות לצמוח שוב, לשם כך מוטב לבצע טיפול הסרת שיער IPL. 

טיפול הסרת שיער IPL, הוא טיפול פשוט וקל, אין בטיפול זה הרבה כאב, הוא טיפול שנמשך מספר מפגשים תלוי באזור בו מטפלים והוא מתאים לנשים לאזורים שונים בגוף, ביניהם גם הפנים. הרעיון הוא שיש אינפרא אדום אשר שורפת את השיער עוד לפני שהיא צומחת ויוצאת מעל העור ובכך למעשה מונעת ממנה להופיע. היתרון של טיפול IPL הוא שהאור שהאינפרא מפעיל הוא מאוד מצומצם ופוגע ישירות בשערה, כלומר הוא לא מקרין על כל האזור ועל כן גם הוא לא מחמם אזורים שהוא לא אמור לחמם מצד אחד, מצד שני מדובר בחימום נקודתי ופרטני ששורף את השערה באופן ספציפי. 

חשוב להבהיר, טיפול הסרת שיער IPL, מתאים לנשים רבות אך לפני הטיפול יש לבחון האם הוא מתאים גם לך. בדרך כלל לא נהוג לבצע טיפול זה לנשים בהריון או לנשים שעברו טיפולים רפואיים אחרים באותה תקופה. כמו כן הטיפול לא מתבצע בקרב נשים מתחת לגיל 18 על מנת לא לגרום להן נזק בעור. חשוב להדגיש נקודה נוספת, טיפול IPL יכול להתבצע באזורים רבים של העור, אך לעיתים מוטב לבדוק האם ניתן לבצע טיפול הורדת שיער בלייזר. מאחר ומדובר בטיפול מעט שונה, ייתכן והלייזר יהיה הרבה יותר אופטימאלי ממכשיר אינפרא אדום. 

הטיפול מתבצע במרפאה מקצועית אצל רופאים בעלי ניסיון עם צוות טכני מוביל. הטיפול מתבצע אחרי שאת מקבלת את כל המידע אודות הטיפול, מטרותיו, סיכויי הצלחתו וכן אחרי שאת מקבלת פרטים אודות תופעות הלוואי שעלולים להיווצר בעקבותיו. 

אצלנו בנובה מדיקל תוכלי לקבל את כל המידע וכן ליהנות מטיפול איכותי. אנחנו ממליצים לך להגיע אלינו לפגישה ואנחנו מבטיחים לך שבסופה תרצי לקבל תור לטיפול הורדת שיער מהפנים באמצעות טיפול הסרת שיער IPL. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הסרת שיער בישבן
הסרת שיער IPL