כיום הסרת שיער זה לא שאלה של כן ולא, אלא שאלה של מתי ואיך. עם דרישות האסתטיקה של התרבות בה אנו חיים, והשאיפה שלנו להיות הכי טוב שאנחנו יכולים, יפים, חלקים ומטופחים, הרי שעולם האסתטיקה והטיפוח הולך ומתקדם, והטכנולוגיה שהוא מציע לנו כפתרונות הופכים איכותיים יותר עם הזמן.

כיום אנו נמצאים בנקודה מיוחדת בזמן, הנקודה בה המדע הביא לעולם את טכנולוגיית SHR UNLIMITED, טכנולוגיה ייחודיות ופורצת דרך שמשאירה אבק לכל המוצרים שהיו לפניה.
לכן, אם אתם מחפשים פתרון להסרת שיער אפקטיבית, כדאי מאוד שתקראו את השורות הבאות, ותכינו את עצמכם לגוף חלק ואסתטי.

חלק ונעים להכיר - SHR UNLIMITED - הסרת שיער בעידן המודרני
הסרת  השיער בלייזר בשיטת SHR UNLIMITED מאפשרת לכם ליהנות מרשימה ארוכה של יתרונות מרשימים שלא קיימים באף טכנולוגיה אחרת. השיטה פותחה במטרה לפתור את רשימת הבעיות הארוכה שהטכנולוגיה הקודמת לה הביאה עמה, והיא עשתה זו בהצלחה מרובה.

SHR UNLIMITED הפכה את שאר מוצרי הלייזר למיושנים, והציבה סטנדרט חדש וגבוה בתעשיית הסרת השיער בלייזר - הדור הבא של טכנולוגיית האסתטיקה והטיפוח העולמי.

שלא כמו הטכנולוגיה המיושנת של הסרת השיער, הדרך בהSHR UNLIMITED  עובדת - היא על-ידי חימום מצטבר, ובמקום לשרוף את השערה בהבזק חום שיוצר כאב, גירוי ונזק לעור, הרי ששיטה חדשנית זו גורמת לזקיק השערה להתנתק באלגנטיות מכלי הדם, וללא כל כאב, נזק או תופעות לוואי. זקיק שערה זה פשוט לא יצמח יותר.

פוטותרמולוזיס וטכנולוגיית In Motion
הטכנולוגיה מאחורי SHR UNLIMITED מתבססת על עיקרון הנקרא פוטותרמולוזיס לא סלקטיבי (photothermolysis). טכנולוגיה זו מאפשרת לקרן ה-IPL החודרת את שכבת העור לעבר זקיק השערה להשפיע לא רק על המלנין שבשורש השערה, אלא גם על הרקמה הסמוכה, בשביל להשפיע על הזקיק ועל סביבתו, מה שהופך שיטה זו לאופטימאלית גם בהסרת שיער פלומתי.

טכנולוגית In Motion מתבססת על עיקרון של כיסוי שטח מלא בתנועה, ובעצם פותרת את הבעיה הנפוצה בטיפולים המיושנים בהם לעיתים קרובות מדי אזורים שונים בעור היו נשארים עם שיער. התנועה החכמה של ידית הלייזר מאפשרת הסרה רציפה ומלאה של השיער ללא דילוג על אזורים, לקבלת עור חלק לחלוטין.

אם אתם עדיין תוהים, השיטה מאפשרת הסרת שיער בלייזר ללא כאבים כלל, ללא תופעות לוואי, גם לבעלי עור כהה, גם לצעירים ונוער, ובכל עונות השנה, כולל בקיץ. SHR UNLIMITED יצרה סטנדרט חדש בעולם הסרת השיער, ופתחה דף חלק בטכנולוגיה מתקדמת.

הסרת שיער