העלמת ורידים

לא מעט נשים נאלצות להתמודד עם ורידים בולטים ברגליים, מצב זה קורה בעיקר ככל שמתבגרים, הוא יוצר סיטואציה מאוד לא אסתטית לפיה כל וריד ברגל הופך בולט והמראה של הרגליים משתנה. זו הסיבה שמוצע לעבור טיפול העלמת ורידים. 

מצב של ורידים בולטים מתרחש בעיקר בעקבות עמידה ממושכת, חוסר פעילות גופנית, משקל עודף, תורשה, הריון, גלולות למניעת הריון, סכרת ועוד. אומנם יש גברים רבים שמתמודדים עם מצב זה, אך בעוד שאצלם העניין מתקבל באופן טבעי (על ידם ועל ידי הסביבה שלהם), הרי שאצל נשים העניין מתקבל אחרת, בכל זאת מדובר על מצב שיש בו נזק אסתטי מתמשך. לכן אנחנו יכולים לראות לא מעט נשים פונות לטיפול העלמת ורידים ברגליים. 

טיפול העלמת ורידים מתבצע במרפאות אסתטיות על ידי רופאים שמתמחים בכך. מדובר בטיפול פשוט לכאורה, הטיפול מתבצע ללא ניתוח וללא פעולה פולשנית אלא על ידי אולטרא סאונד אשר מעלים את הוריד, הוא למעשה מאפשר להכניס קצף לוריד באמצעות מחט עדינה היישר אל כלי הדם, אותו קצף יוצר תגובה מיידית של כיווץ הורידים ולפיכך הורידים נעלמים. טיפול העלמת ורידים הוא טיפול שלא נמשך זמן רב והוא מאוד מומלץ מסיבות שונות, ראשית, מבחינה אסתטית הוא מונע מצב בו הורידים גלויים, כמו כן הוא מונע כאבים ועייפות אשר מוכרת במצב של ורידים בולטים, וכן הוא מונע תופעות כגון צלוליטיס, בצקות ומצבים אחרים שעלולים להופיע כתוצאה מורידים בולטים. 

חשוב להבהיר, טיפול בהעלמת ורידים מתבצע על ידי רופאים מקצועיים ומובילים במסגרת מרפאה מקצועית, הטיפול מתבצע רק לאחר שהרופא בוחן את המצב ומחליט שאכן יש צורך לעבור טיפול שכזה. במידה ומדובר במצב קל או במצב זמני כתוצאה, למשל מהריון, אז הרופא יסביר מדוע אין צורך לבצע טיפול שכזה. 

טיפול ורידים מתבצע במשך זמן קצר, הוא יכלול מספר מפגשים על מנת לוודא שמצב הרגליים בסדר. במידה ויופיעו ורידים חדשים יהיה ניתן לבצע שוב טיפול העלמת ורידים ברגליים. 

אם גם את מעוניינת בטיפול העלמת ורידים, זה הזמן ליצור איתנו קשר, אנחנו בנובה מדיקל נשמח לעמוד לרשותך בכל עת ובכל שלב לצורך טיפולי העלמת ורידים וטיפולים אסתטיים אחרים. הצוות שלנו ישמח לספק לך את כל המידע בנושא. כל מה שאת צריכה לעשות זה ליצור איתנו קשר, וצוות המרפאה יזמין אותך לפגישה שלאחריה נוכל לקבוע מועד לטיפול. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
העלמת צלקות
העלמת ורידים