העלמת צלקות

כמה פעמים הבטת במראה ושאלת את עצמך, מתי תיעלם הצלקת מהניתוח ההוא שעברת? כמה פעמים הבטת על עצמך במראה ושאלת מה לעשות עם הצלקת שנשארה לך מהטיפול או הניתוח האחרון שעברת? עכשיו את לא צריכה לשאול יותר, כל השאלות נמצאות כאן.

טיפול העלמת צלקות הוא טיפול מאוד נפוץ בימנו, בין היתר בזכות העובדה שמדובר בטיפול פשוט וקל. מדובר בטיפול שנמשך תקופה קצרה ומאפשר טשטוש צלקות אחרי ניתוח. כידוע הרבה פעמים בעת ניתוח, כתוצאה מכך שיש צורך לבצע פעולה חודרנית, אז נשארת צלקת מסוימת על הגוף, לא פעם הצלקת היא באזור שקל מאוד לראות אותה, למשל בפנים, במקרים אחרים מדובר על צלקות שמסתתרות אומנם בחזה או באזורים אחרים בגוף אך עדיין הן יכולות להציק, מבחינה אסתטית ומבחינות אחרות, אז הפתרון הוא טיפול העלמת צלקות או טשטוש צלקות אחרי ניתוח.

תחילתו של טיפול זה הוא במפגש עם רופא שבוחן את הצלקת, מיקומה, ואז הוא יכול להחליט מה לעשות איתה. צריך לזכור, צלקות הן עניין אסתטי, הן לא עניין פנימי, לכן גם הפעולה שנדרשת היא איננה פעולה פולשנית וברוב המקרים גם לא מדובר בפעולה שעלולה ליצור בעיה רפואית, מאחר ולצלקת כשלעצמה אין חשיבות אמיתית מבחינה רפואית או בריאותית, אז הפעולה הנדרשת היא העלמת צלקות או טשטוש צלקות אחרי ניתוח באמצעות לייזר. מכשיר הלייזר הטוב אשר מטפל במגוון מצבים אסתטיים, יכול לעזור לנו לטפל גם במקרים של צלקות ובפרט הוא גם משמש אותנו בטיפול בצלקות בפנים, שם הצלקות נחשבות לבעייתיות ביותר מבחינה אסתטית.

חשוב לציין, טיפול בלייזר להעלמת צלקות, מתבצע לא רק במקרים של צלקות מניתוחים אלא גם מצלקות אחרות, למשל, צלקות של פצעי אקנה, צלקות מכוויות או מחבלות ישנות. הלייזר פשוט מצליח לטפל בעור בלי לפלוש ובלי לחדור פנימה, כך הוא לא גורם נזק למבנה העור ולא גורם לתופעות לוואי שונות שעולות להכאיב או להשפיע על תפקוד העור שלנו ועל התפקוד שלנו בכלל.

אם גם אתם מחפשים דרכים להתמודד עם צלקות, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נובה מדיקל. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע אודות העלמת צלקות וטשטושן במידת הצורך. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. תתקשרו אלינו עוד היום ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בצלקות, ונשמח לקבוע לכם מועד לפגישה ולטיפול. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול בצלוליט
העלמת צלקות