העלמת קמטים

ישנם מספר גורמים לקמטים בעור. באופן טבעי, עם הגיל העור מזקין, עצמות הפנים משתנות, השרירים מושפעים מכוח הכבידה והקמטים מתרבים והופכים לעמוקים יותר. גורמים נוספים הם תורשה, חשיפה ממושכת לשמש, מחלות עור, הרגלי עישון ואכילה, לחצים נפשיים וכיוצא באלה.

טשטוש קמטים הפך למבוקש מאוד בשנים האחרונות אצל אנשים המעוניינים להיראות צעירים. ישנם מכונים בהם ניתן לעבור טיפול של העלמת קמטים. מדיקל נובה היא אחת החברות המובילות בתחום לשיווק טכנולוגיות רפואיות ואסתטיות, בין היתר במכשור חדשני ומתקדם באמצעותו ניתן לקבל מגוון טיפולים בשיטות השונות. חברת נובה מדיקל משוקת בהצלחה את מכשירי WISHPRO, היעילים במיוחד לטיפולי העלמת קמטים ולמגוון טיפולים נוספים.

השיטות השונות להעלמת קמטים
כאמור, זהו הליך לא מסובך שאינו מצריך הרדמה מלאה או אשפוז ארוך. ישנן שיטות שונות בהן יכול להתבצע טיפול העלמת קמטים. השיטות העיקריות הן הזרקת חומרי מילוי או מתיחת פנים. בכל מקרה, יש להתייעץ עם רופא מומחה ויחד אתו להתאים את השיטה המתאימה ביותר.
  • זריקות בוטוקס – על ידי הזרקת בוטוקס ניתן להעלים קמטים באזור הפה והמצח. הבוטוקס גורם לשיתוק זמני של אותם השרירים הגורמים לקמטים. כך קמטים נוספים אינם נוצרים והעור שומר על מראה צעיר ורענן. הזרקת הבוטוקס אינה לצמיתות, וכדי לשמור על מראה הפנים יש לבצע שוב את ההזרקה. זאת הזדמנות נוספת לשנות למי שלא היה מרוצה מהפעם הראשונה.
  • הזרקת חומרי מילוי – ישנם מספר חומרי מילוי לטיפולי העלמת קמטים אותם מזריקים ישירות בתוך הקמטים, כמו חומצה היאלורונית, רסטלין, סיליקון וכן הלאה. חומרים אלו יוצרים טשטוש של הקמטים ואף מעלימים אותם. גם הליך זה אינו תמידי, ויש לחזור עליו לפי הצורך.
  • מתיחת פנים בחוט – שיטה זו דומה יותר לניתוח אך כרוכה בפחות סיכונים, משך ההחלמה קצר והתוצאות מעולות. גם כאן ישנה אפשרות לתיקון. ההליך מתבצע על ידי רופא, המחדיר חוטים מיוחדים המותחים את עור הפנים.
למי מתאים טשטוש קמטים?
למי שמעוניין להיפטר מהקמטים, להיות בעל עור פנים גמיש וזוהר ולהיראות צעיר ורענן יותר. נשים וגברים מעל גיל 40 המעוניינים בהליך פשוט ועדין יותר ופחות יקר מניתוח. במדיקל נובה ניתן לרכוש ציוד חדשני ומתקדם ולעבור הדרכות מקצועיות כדי להציע ללקוחות את הטיפול הטוב ביותר באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם.