גלי רדיו משרתים את האדם מזה שנים רבות, אך זוהי הפעם הראשונה בתולדות האנושות שטכנולוגיה כה מתקדמת לטיפול בגלי רדיו הפכה זמינה לציבור הרחב, ופריצות הדרך שטכנולוגיית RF PLASMA עם UniPolar מציעות - מתנה ייחודית לגוף שלנו.

הסטנדרט החדש והמוביל בטיפולים בגלי רדיו כבר כאן, ומצביע הלאה לעבר העתיד אשר נראה מבטיח מתמיד. טכנולוגיית RF PLASMA מציע פתרון מקיף לכל אחד ואחד מצרכי הקוסמטיקה שלך בעזרת מוצר טכנולוגי חכם ומתקדם ששינה לחלוטין את כללי המשחק, והציב את הרף הגבוה ביותר בועלם הקוסמטיקה והאסתטיקה הגופנית.

RF PLASMA נעים מאוד להכיר:
 לפני שנצלול להסבר מקיף על השיטה המתקדמת לטיפול בגלי רדיו, חשוב שתדעו במה ניתן לטפל כיום בהצלחה ובביטחון מלא:
  • החלקה וטשטוש יעיל של צלקות
  • טיפול יעיל בקמטים וקמטוטים
  • טשטוש מעולה של צלקות פוסט-אקנה
  • מיצוק מדהים של עור רפוי (קו לסת/סנטר)
  • מיצוק הצלוליט עם גלי-רדיו חד קוטביים (UniPolar)
  • ועוד
רשימה חלקית זו נותנת לכם מפגש ראשוני עם הפתרון המקיף לטיפולי גלי רדיו בשיטת RF PLASMA, אשר מהווה פתרון אולטימטיבי לכל מה שקורה בעור שלך.

לא רק ששיטת RF PLASMA מאפשרת טיפול ייחודי ומעולה ברשימת התופעות הנזכרת לעיל, אלא שהיא עושה זאת תוך כדי חדירה לרבדים העמוקים של העור, לטיפול יעיל שנשאר, וחוסך מכם את הצורך בחזרה על אותו הטיפול שוב ושוב, כפי שהיה בעבר (ועדיין בימינו - אצל אלו הבוחרים להשתמש בטכנולוגיות מיושנות ופחות יעילות).

השיטה מתבססת על מינוף היכולות הטבעיות של הגוף, תוך יצירת התנאים המושלמים לחידוש והצערת העור, בכדי להגיע למראה חלק, צעיר ובריא.

על הטכנולוגיה שמשנה את עולם האסתטיקה
לא פחות מפריצת דרך יוצאת דופן בעולם הטכנולוגיה, RF Plasma ממנפת טכנולוגיית רדיו ייחודית בשם UniPolar, טכנולוגיה המאפשרת לנו לייצר טיפולים חדשניים עם תוצאות שמשאירות את הלקוחות מופתעים מהתוצאה.

בעזרת חימום מבוקר של העור, טכנולוגיית UniPolar מעוררת את שרשרת התגובות הטבעית של העור, וממנפת את הכוח של הגוף לחדש את עצמו בכדי להשיג מראה צעיר וחיוני באופן טבעי, בהתערבות המינימאלית אך המדויקת ביותר שקיימת כיום, והתוצאות מרשימות.

עם גיבוי סטטיסטי ומדעי, מחקרים רבים ותוצאות מרשימות, שיטה זו כבשה את עולם האסתטיקה בסערה, שכן היא מציעה פתרון מקיף לכל תופעות העור הנפוצות, והיא עושה זאת לא רק יעילות חסרת-תקדים, אלא בצורה בטוחה ובריאה לכל אדם - בלי יוצא מן הכלל.
 

הפתרון המקיף לטיפולי גלי רדיו