הציפיות הגבוהות שיש מנשים בחברה המודרנית הן לפעמים גבוהות מדי, והרף הגבוה דורש מאתנו עוד ועוד בתובעניות מתמדת. בין הלימודים לקריירה לבין הקמת הבית והלידות, רובנו מגלות תופעות שונות שלא סבלנו מהן בעבר, ושהגוף שלנו כבר לא כל-כך חזק, גמיש ובריא כמו פעם, ולעיתים קרובות נפגמת ההנאה מהחיים.

מגיע לנו יותר, וכיום, עם טכנולוגיית הלייזר פורצת-הדרך של FEMLIFT אין כל סיבה שנסתפק בפחות. עד עומדת רגע לפני שינוי מהותי, ואיכות החיים שלך הולכת להיות גבוהה מהרגיל, אז תתחילי להתרגש, כי לפנייך כמה תגליות על מה המדע המודרני יכול לעשות בשבילך - ללא סיכונים, ללא כאבים, עוד היום.

עברת את גיל 40? פמיליפט - כי את כבר יודעת לאהוב את עצמך
לפנייך רשימה קצרה אך מהותית של תופעות שמטרידות ופוגמות בהנאה ובאיכות החיים של מיליוני נשים בכל העולם. אם את סובלת אפילו מעט מאחת מתופעות אלו, דעי לך - יש פתרון מגובה מחקרית, והוא פשוט, זמין, יעיל, ואפקטיבי כל-כך עד כי תתפלאי איך לא עשית אותו לפני כן. התשובה לכך, אגב, היא כי מדובר בפריצת דרך טכנולוגית עדכנית, והוא פשוט לא היה זמין עד כה.

פמיליפט מטפל בכל אלו ביעילות וללא תופעות לוואי:
  • דליפת שתן במאמץ - תופעה נפוצה, יש אומרות כי מדי, המתרחשת אצל לא פחות מ-25% מהנשים מעל גיל 40. תופעה זו כוללת בריחה של כמויות משתנות של שתן במהלך כיווץ של שרירים פנימיים בשעת צחוק, הרמת משאות או משקולות, ספורט או כל מאמץ אחר.
  • התרחבות הנרתיק - תופעה זו יכולה להישען על סיבות רבות, מתופעה טבעית של הגיל ועד להתרחבות מכנית, אך סטטיסטית נשים מעל גיל 40, ובעיקר לאחר לידות, סובלות מהתרחבות הנרתיק, מה שמוביל לירידה חדה בתחושת החדירה וההנאה בעת קיום יחסי מין עקב היחלשות רקמת הרירית שבנרתיק.
  • יובש בנרתיק - תופעה נפוצה מאוד שגורמת לכאב לב וצער אצל נשים רבות אשר לא יכולות לקיים יחסי מין בהנאה ומגיעות לרמות גבוהות של סבל וכאב בעת חדירה, וירידה רבה בחשק, מה שמוביל בהמשך גם לקשיים רבים בזוגיות.
פמיליפט - האם הטיפול מתאים גם לך?
מבחינה רפואית, טיפול בטכנולוגיית הלייזר של פמיליסט מתאים לכל אישה, והוא לא כרוך בסיכונים. עדין לגוף ויעיל בתוצאות, טיפול זה מהווה מהפכה לא רק ביכולות אלא בנגישות הגבוהה וביכולת שלו לתת מענה למגוון רחב של בעיות.

אם את חווה ירידה בהנאה במהלך קיום יחסי מין, תופעות חוזרות של יובש בנרתיק עד לכדי כאב וחוסר יכולת לקיים יחסי מין, דליפת שתן במהלך ספורט או כל מאמץ, ואת רוצה להרגיש בריאה, צעירה, וחופשיה להמשיך ולתפקד בחיי היומיום תוך עשייה של הדברים שאת אוהבת ללא החשש מדליפת שתן ותופעות אחרות, הטיפול בפמיליפט הוא הפתרון המהיר, היעיל והנגיש ביותר - חזית הטכנולוגיה, בשבילך.

הצערה והצרה ואגינאלית

 
את מה שקים קרדישיאן ואחיותיה גילו עכשיו

אצלנו בנובה מדיקל יודעים מזמן...

הטיפול המקצועי והיעיל להצרת הנרתיק בלייזר

שמבוצע ע"י רופא מוסמך

לפרטים : 054-7771537
bullhorn, bullhorn, megaphone, announcement, advertisement, news