היצע טיפולי הפנים הזמינים לך בשוק קיבל לא מזמן שדרוג יוצא דופן ששינה את כללי המשחק, מכשיר Wish Pro בעל 4 ראשי-טיפול אולטרא-טכנולוגיים שמאפשרים לך לרענן, לחדש, למחוק קמטים ולקבל מראה זוהר וצעיר ללא תופעות לוואי ב-15 דקות טיפול.

כשהטכנולוגיה המהירה, החדשנית והיעילה ביותר נמצאת במרחק נגיעה, עור הפנים שלך כבר מתחיל להיראות ולהרגיש טוב, בריא, צעיר ורענן יותר.

Wish Pro הוא שילוב טכנולוגי מנצח, פטנט בינלאומי שסחף אחריו מאות אלפים עם תוצאות שהשאירו גם את הספקנים הגדולים ביותר ללא מילים.

מכשיר WISHPRO של נובה מדיקל מציע תוצאות מיידיות הנראות לעין מיד עם תום הטיפול, דרך מינוף טכנולוגי ליצירת הטיפול האסתטי המתקדם ביותר שניתן למצוא בשוק.

האם הטיפול ב-WISH PRO מתאים גם לי?
מכשירי WISHPRO יוצרו בצורה שמאפשרת התאמה לטיפול במגוון רחב של בעיות עור, ועד כה לא נמצאה בעיה בעור הפנים שהטיפול הפשוט והיעיל של WISH PRO לא יכול לתמוך בה ברמה זו או אחרת, לרוב באחוזי הצלחה גבוהים בצורה דרמטית מהמכשירים והתכשירים האחרים בשוק, שנשענים על טכנולוגיות מיושנות בהרבה.

היתרונות הרבים של WISH PRO לטיפול אלקטרו מגנטי בעור הפנים כוללים, בין היתר - 
  • התאמה לטיפול תקופתי מונע
  • טיפול זוהר ייחודי לפני כל אירוע
  • שדרוג של כל טיפול פנים אחר
  • טשטוש יעיל לקמטים וקמטוטים
  • רגעה למצבים שלאקנה וסבוריאה
  • שיפור כללי ומיידי של מרקם העור
  • הצערה, מיצוק וריענון עור הפנים
  • ועוד
הטיפולים הזמינים תמיד מאפשרים לך לתת לעור שלך את המתנה שהוא כל-כך זקוק לה לאחר חשיפה לזיהום האוויר שבישראל, למים בארץ, ולאותם אינספור נזקים שמתרחשים עם הגיל והשנים.

בנוסף, הטיפול מייצר תוצאות מיידיות, ללא תופעות לוואי, צריבה או אדמומיות, ובעצם אין כל צורך בהכנה מראש או תקופת החלמה, שכן הטיפול עדין ואפקטיבי, ושלא כמו מוצרים קודמים - לא מייצר כל פגיעה ברקמות, גירוי או אדמומיות.

זה לא קסם - זו טכנולוגיה
פולסים מגנטיים, ראשים טכנולוגיים וקפסולות ייחודיות הינן שלושת הטכנולוגיות העומדות מאחורי הפלא האסתטי של נובה מדיקל, הטכנולוגיות המציבות את המוצר ייחודי בחזית הטכנולוגיה האסתטית, ומציעים לך טיפולי פנים אלקטרו מגנטיים ייחודיים שמאפשרים תוצאות ספקטקולאריות ומיידיות.

אותה הסינרגיה ההרמונית בין שלושת הכלים רבי-העוצמה היא זו שאחראית ליכולת הפלאית והפשוטה של המוצר לתמוך בטיפול של מגוון רחב של בעיות בעור הפנים, ולהוביל אותך בלא יותר מחמש-עשרה דקות טיפול למצב של עור פנים בריא וקורן כפי שלא היה לך בעבר.
 

טיפולי פנים אלקטרו מגנטיים