טיפולי פנים מתקדמים

קיים מגוון טיפולי פנים מתקדמים בכדי לשקם את עור הפנים ולשמור עליו בריא ורענן. ישנן שיטות רבות מקצועיות ומתקדמות לטיפוח העור. ישנם משתנים אותם כדי לדעת לפני שבוחרים בשיטה המתאימה ביותר. קודם כל, כדאי להכיר ולבחון את כל השיטות השונות והאפשרויות הקיימות בתחום, שכן לכל טיפול יש חסרונות ויתרונות, חומרים שונים בהם משתמשים ועוד. בנוסף, עוד היבט משמעותי הוא המכון אליו פונים לקבלת הטיפול. חשוב לבצע טיפולי פנים מתקדמים רק במכון בו יש קוסמטיקאית רפואית מוסמכת ובעלת ניסיון בתחום הרצוי.
במדיקל נובה יש צוות מנוסה בתחום טיפולי פנים מתקדמים, וחברה זו היא מהמובילות בארץ בשיווק טכנולוגיות מתקדמות ומכשור חדשני המיועד לטיפולים אלו. החברה משווקת את מכשירי ה-WISHPRO הנחשבים למתקדמים ולמוצלחים במיוחד גם לטיפולי פנים מתקדמים.

חשוב להכיר את טיפולי הפנים השונים
כאמור, לכל טיפול יש חסרונות ויתרונות ולא כל טיפול מתאים לכל אחד. בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר חשוב להתאים את הטיפול הנכון אשר יענה על צורך הלקוחה או הלקוח. בין הטיפולים הקיימים ניתן למנות:
  • הבהרת עור הפנים והעלמת קמטי שמש.
  • העלמת קמטים והענקת מראה צעיר ורענן.
  • סוגים שונים ומגוון רחב של טיפולי פילינג. מטרת טיפולים אלו היא להחיות את התאים המתים על ידי קילוף השכבה הראשונה של עור, ובכך להעניק מראה חדש לפנים. סוגי הפילינג השונים מיועדים למטרות שונות, כגון טיפול בסימני אקנה, טיפול בפיגמנטציה, טיפול בפטריות עור או טשטוש קמטים.
  • טיפולי אנטי אייג'ינג בכדי למנוע את הזדקנות העור ולמראה צעיר יותר.
טיפול בסימני אקנה
אחד הטיפולים הנפוצים הוא טיפול באקנה (פצעי בגרות), שהיא אחת התופעות המטרידות והשכיחות ביותר. הגורמים העיקריים למחלה זו הם שינויים הורמונליים, מתח ולחץ נפשי, גנטיקה והרגלי חיים שאינם בריאים ושאינם מאוזנים. לאקנה ישנה שיטת טיפול ייחודית, את דרך הטיפול יש להתאים לכל אדם לפי עור הפנים שלו. הבחנה זו מתבצעת בקליניקה על ידי ייעוץ ובעזרת סורק עור מיוחד. בטיפול עצמו מקלפים את שכבת העור הראשונית, מייבשים ומחדירים ג'ל הקוטל את החיידק האחראי על הפצעים. בכדי לשמר ולשפר את התוצאות יש להמשיך את הטיפול בעזרת חומרים שונים בבית.