טיפול בצלוליט

עבור נשים רבות צלוליט הוא האויב מספר אחת. אף אישה לא אוהבת להתעורר בוקר אחד ולגלות שיש לה צלוליט בישבן. לא משנה כמה היא מנסה להימנע מכך, מבצעת פעילות גופנית, מחטבת את הגוף, אוכלת נכון, בסוף היא מתעוררת בבוקר ומגלה צלוליט. הפתרון האידיאלי למצב שכזה הוא פנייה אל מרפאת אסתטיקה אשר יכולה להציע טיפול בצלוליט.

חשוב לומר, זה לא דבר ייחודי, זה לא מקרה קיצון שיש צורך לעבור טיפול בצלוליט. נשים רבות, הרבה לפני שגופן משתנה כתוצאה מהריון ולידה, נאלצות להתמודד עם צלוליט. זו תופעה מוכרת כתוצאה משינויים של הגיל, כתוצאה מהעובדה שבשלב מסוים הגוף כבר לא מסוגל להשיל מעצמו שמנים, וכן זה תופעה שידועה בקרב נשים באופן כללי. למעלה מתשעים אחוז מהנשים מתמודדות איתו, אגב לחלקן הגדול אין עודף משקל, ואין אורח חיים קיצוני שיוצר צלוליט. יש להן אותו והן צריכות להתמודד איתו.

בשביל להבין כיצד מתבצע טיפול בצלוליט במסגרת טיפולי אסתטיקה, חשוב להבין מה זה בכלל צלוליט. מדובר במצב בו העור צובר רקמות שומן תת עוריות במקומות שונים בגוף, בדרך כלל זה קורה ברגליים, בישבן ובזרועות. במצב כזה תאי השומן דוחפים את העור כלפי מעלה ויוצרים גבשושיות ולרוב הן בצבע כתום תפוז. הטענה היא, שהופעת צלוליט היא תופעה גנטית אך כפי שציינו מרבית הנשים מתמודדות עם זה ולכן אפשר להניח שיש עוד סיבות חוץ מגנטיקה.

טיפולי אסתטיקה להתמודדות עם צלוליט הם טיפולים מאוד פשוטים. מדובר בטיפולים אשר מתבצעים באמצעות גלי רדיו, אולטרא סאונד וואקום. מדובר בטיפולים לא פולשניים, שגורמים לרטט ברקמות השומניות, חימום שלהם ולבסוף פירוק תאי השומן והסרתם. מן הסתם לא מדובר בטיפול שמביא תוצאות לצמיתות אך אחרי הטיפול הראשוני, אפשר לחזור על הטיפול שנית וכן לרוב בעתיד, יופיעו פחות תאי שומן שיובילו לצלוליט. יש לציין שמומלץ מאוד אחרי הטיפול הראשוני לבצע פעולה שתמריץ את מחזור הדם מחד ומאידך יביא לחילוף חומרים מהיר וניקוי כל הרעלים והשומן מהגוף.

אם אתם רוצים לדעת עוד על טיפול בצלוליט, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נובה מדיקל, אצלנו תוכלו מענה שלם לבעיה. אנחנו עורכים טיפולי אסתטיקה שונים וביניהם גם טיפול בצלוליט. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר עוד היום והצוות של המרפאה ישמח לעמוד לרשותכם, לקבוע לכם פגישה ומועד לטיפול בצלוליט. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
כמה עולה טיפול פנים
טיפול בצלוליט