טיפול פנים רפואי

בשנים האחרונות ישנם יותר טיפולים ברפואה האסתטית וירידה בכמות הניתוחים הפלסטיים. טיפול פנים בחמצן אינו כרוך בסיכון, התוצאה מידית והוא אינו מצריך זמן החלמה. כיום זהו טיפול פופולארי לשמירה על מראה פנים חלק וטבעי. טיפול הפנים מחדש את עור הפנים ושומר על מראה רענן וזוהר בלי התערבות כירורגית. חברת נובה מדיקל נוסדה בשנת 2002 ומציעה מכשור טכנולוגי מתקדם לטיפולי פנים חדשניים ואיכותיים. החברה משווקת מכשור של מיטב המותגים, בין השאר את מכשירי WISHPRO הנחשבים לחדשניים ביותר ומאפשרים מגוון טיפולי פנים ותוצאות מעולות.

תהליך טיפול פנים רפואי בחמצן
טיפול פנים בחמצן מתבצע בקליניקה מתקדמת. הטיפול הוא בעצם סידרה של כ-8 טיפולים ב-8 ימים, כאשר אורך כל טיפול כרבע שעה. בטיפול מניחים מסכה מיוחדת על פני המטופל אשר לתוכה מוזרם חמצן בלחץ גבוה, זרם האוויר ממריץ את מחזור הדם ובכך מאפשר לסרום בו משתמשים לחדור עמוק יותר לעור. עם הטיפול השני והשלישי כבר יהיה ניתן להבחין בעלייה בלחות עור הפנים, בברק, ברעננות ובמרקם מוצק יותר של העור. יש לציין, כי השפעת הטיפול אינה לטווח ארוך מאוד ומתפוגגת לאחר מספר שבועות. בכדי לשמור על המראה כדאי לחזור על הליך הטיפול באופן קבוע מדי כמה זמן, לפי הצורך.

היתרונות של טיפול פנים רפואי
לטיפול מסוג זה ישנם מספר יתרונות. הראשון שבהם הינו מראה פנים צעיר ורענן, מבלי המראה הנוקשה המתקבל לאחר ניתוח פלסטי. מי שסובל מאקנה יראה שיפור משמעותי לאחר טיפול הפנים. יתרון נוסף לטיפול בחמצן הוא שהטיפול מקצר ביותר משישים אחוזים את זמן ההחלמה מטיפולי פילינג ותורם להתאוששות מהירה של עור הפנים, וכן להיעלמות מהירה של האדמומיות והגירוי המופיעים לאחר טיפולים כאלה.

מהו קהל היעד לטיפולים בחמצן?
הטיפול מתאים לכל סוגי העור ואפשר לבצע אותו מתי שרוצים. אם זאת, ההמלצה היא לבצע את הטיפול לפני שעור הפנים מתקמט, כלומר לפני תהליך ההזדקנות של העור. כך ניתן יהיה ליהנות לתקופה ארוכה יותר בה תהליך הזדקנות העור איטי יותר. חשוב לציין כי התהליך אינו עוצר לגמרי את הזדקנות העור, רק מאט אותו כל זמן שמקפידים לחזור על ההליך.

לסיכום
עם הזדקנות הגוף, באופן טבעי תאי העור מקבלים פחות חמצן ותפקודם יורד, קמטים וכתמים מופיעים על העור והוא הופך ליבש ולדק יותר. טיפול פנים רפואי בחמצן מעלה את ריכוזיות החמצן בתאים ומאריך את חייהם.