כתמים בפנים

עם הגיל מתחילים להופיע גם כתמים בפנים לצערנו. הם מופיעים שם כאילו במקרה, בלי שאנחנו שמים לב אך הם מופיעים שם ואין לנו הרבה מה לעשות בעניין, מלבד לפנות אל מומחים בטיפולים קוסמטיים ולטפל בהם. בכל זאת אנחנו זוכרים את הפנים שלנו הרבה יותר חלקות, נקיות ורעננות וככה אנחנו רוצים שהן יהיו.

כתמים בפנים יכולים להופיע מסיבות שונות, העיקריות שבהן היא חשיפה לשמש, חשיפה לחומרים שונים, שינויים הורמונאליים וכן גיל, ככל שאנחנו מזדקנים יותר כך הכתמים הופכים להיות שכיחים ונפוצים יותר. אז אנחנו יכולים להשתמש בתכשירים וקרמים שונים בשביל להעלים את הכתמים, אך מדובר בטיפול זמני בלבד, אחרי זמן קצר הם יחזרו ויופיעו על הפנים שלנו. לכן אנחנו צריכים פתרון הרבה יותר מעמיק וקשה, הפתרון המתאים הוא טיפולי קוסמטיקה בלייזר.

טיפול העלמת כתמים בפנים, בדומה לטיפולים אחרים, מתבצע ללא פעולה חודרנית אלא באופן אסתטי בלבד על פני השטח, הלייזר מצליח להעלים את הכתמים או לטשטש אותם. בעזרת טיפולי קוסמטיקה שיכולים להתבצע אצל קוסמטיקאית מקצועיים או רופאי עור מומחים, הם משתמשים במכשירי לייזר מתקדמים. מלבד מכשירים אלו, טיפול העלמת כתמים בפנים מתבצע באמצעות טיפולי פילינג, לא מדובר בטיפולים רגילים שאפשר לערוך גם בבית באמצעות מסכות שונות, אשר חלקן אנחנו יכולים להכין בעצמנו וחלקן נקנות בבתי מרקחת, אלא מדובר בטיפול פילינג כימי במהלכו משתמשים בחומצות בריכוז גבוה ולמעשה "שורפים" את הכתמים. כמובן שזה מתבצע באופן מבוקר על ידי רופא מקצועי אשר מוודא שבמהלך השריפה לא נוצרות כוויות. חשוב להבהיר שטיפול כזה דורש קצת זמן, אחרי הטיפול יש להימנע מחשיפה לשמש, משימוש בחומרים מסוימים וכן בעתיד ייתכן ונצטרך לחזור אליו במידה וכתמים חדשים יופיעו בפנים.

יש לציין טיפולי קוסמטיקה לצורך העלמת כתמים בפנים הם טיפולים מאוד פופולאריים ונפוצים, הם מתבצעים על ידי רופאי עור מובילים ונשים רבות עוברות טיפולים אלו בשביל להחזיר את הברק לפנים שלהן. הרעיון הוא להחזיר לפנים את המראה הצעיר והרענן שהיה להן כמו בצעירותן.

לסיום, אנחנו בנובה מדיקל רוצים להמליץ לכן ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול העלמת כתמים בפנים. אצלנו עובדים הרופאים המובילים בתחום והם ישמחו לעמוד לרשותכן. כל מה שאתן צריכות לעשות זה להרים טלפון וצוות המרפאה ישמח להציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ולקבוע איתכן מועד לפגישה ולהמשך הטיפול. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
לייזר כל הגוף
כתמים בפנים