לייזר כל הגוף

לא מעט אנשים, בעיקר נשים אך גם גברים בוחרים לעבור בשנים האחרונות טיפולי לייזר כל הגוף, כלומר טיפולי הסרת שיער בלייזר במטרה להסיר את כל השערות שעל גופם לצמיתות, מתוך כוונה להיות חלקים לגמרי.

טיפולי לייזר כל הגוף הפכו פופולאריים בעשור האחרון של המאה ה-20 ומאז צברו תאוצה, אנחנו יכולים לראות בחורות ובחורים, נשים וגברים, מבקשים לעבור טיפול זה, אחרי שנים של ניסיונות להתמודד עם מצב של שיעור יתר בכל הגוף ובאופן ספציפי באזורים מסוים. מצב זה גרם לכך שהם לא יכלו לבצע פעולות או דברים מסוימים כפי שרצו, למשל, ללכת לים, לבריכה, להוריד חולצה בפומבי ועוד. מי שלא חווה את זה לא מבין עד כמה מדובר בעניין משמעותי שיכול להשפיע גם בהיבטים אחרים, אפילו היבטים נפשיים.

לצד טיפולי לייזר כל הגוף אנחנו יכולים למצוא עוד שורה של סוגי טיפולים להסרת שיער, למשל, הסרת שיער בשיטת SHR, טיפול אשר מתבצע באמצעות הבזקי אור שמופיעים באופן רציף וגורמים לשריפתו של זקיק השיער, טיפול IPL שמבוסס על אינפרא אדום וטיפולי לייזר כמובן. שלושת הטיפולים הם מאוד איכותיים, מהירים, ולא גורמים לתופעות לוואי ואינם מסכנים את המטופל או המטופלץ.

חשוב להבין שלא נמצא הבדל מהותי בין טיפולי לייזר, טיפול IPL, טיפולי הסרת שיער SHR מחירים, אך קיים הבדל בשיטות ובתחושה שחשים המטופל או המטופלת. מדובר על טיפולים שנמשכים מספר מפגשים ובסופם אפשר ליהנות מגוף נטול שערות לצמיתות. יש כאן חשיבות עצומה לביטוי צמיתות, שכן אנחנו יכולים למצוא טיפולים אחרים להסרת שיער כמו מכונת גילוח או שעווה, אך בשני המקרים הנ"ל, מדובר על טיפולים שמחייבים חזרה על הטיפול שוב ושוב מאחר והשערות חוזרות לצמוח, בטיפולי לייזר בכל הגוף או טיפולי הסרת שיער בשיטת SHR, זה לא כך, מדובר על טיפול שעובד לצמיתות ומכאן אחרי שהטיפול נגמר אין צורך לחזור עליו שנית, מה שחוסך עלויות ויותר חשוב מזה, חוסך אי נעימויות.

אם אתם רוצים לדעת עוד על טיפול לייזר כל הגוף או טיפולי הסרת שיער אחרים, אתם מוזמנים לפנות אלינו לנובה מדיקל, ואתם תוכלו לקבל הצעת מחיר ייחודית, כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. אצלנו עובדים טובי הרופאים והמטפלים בתחום והם ישמחו לעזור לכם להסיר את השיער אחת ולתמיד. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:.
לייזר להסרת שיער
לייזר כל הגוף