מחיקת כתמי שמש וגיל

ישראלים רבים סובלים מכתמי שמש וגיל, הפוגמים במראה האסתטי וגורמים לעתים למטרד רב ולפגיעה בדימוי העצמי. אנו חיים במדינה שטופת שמש, וקשה להגן על עור הפנים והגוף בצורה יעילה לאורך זמן, מאחר שלא ניתן להסתתר מפני השמש הקופחת. יש לזכור כי גם בחורף אנו חשופים לנזקי קרינת השמש, וגם עם הגיל מופיעים כתמים שונים אותם אנו מעוניינים למחוק ולהסיר.

טיפול יעיל ואפקטיבי
יש מגוון טיפולים באמצעותם ניתן להציע ללקוחות מחיקת כתמי שמש וגיל, כדאי לדעת כי הכתמים נוצרים בגלל פגעי פיגמנטציה אשר נוצרים כתוצאה מהצטברות של מלנין, חומר שגורם לשינוי בצבע העור ולהופעת הכתמים. חברת נובה מדיקל משווקת ללקוחותיה מכשור מתקדם וחדשני באמצעותו ניתן למחוק ולהסיר ביעילות כתמי שמש וגיל. בין היתר, החברה משווקת את מכשיר ה-WISHPRO באמצעותו מכוני יופי ואסתטיקה, קוסמטיקאיות ורופאים יכולים להציע טיפולי מחיקת כתמי שמש וגיל, כמו גם הצערת העור ומגוון טיפולים אסתטיים נוספים.

חשוב להתאים את שיטת הטיפול למאפייני העור של המטופל ולגילו, ובהתאמה למאפיינים ולפרמטרים נוספים כמו גוון העור, סוג הכתם, רגישות לכאב, מיקום הכתמים בעור, איכות עור הפנים והגוף וכיוצא בזה.

מכשור יעיל למחיקת הכתמים שנוצרו משמש ומגיל
כאמור, חברת נובה מדיקל היא מהחברות המובילות בארץ לשיווק מכשירים ייעודים לטיפולים רפואיים ואסתטיים. בין השאר, החברה משווקת מכשור חדשני של מיטב המותגים בארץ ובעולם המאפשרים לבצע טיפולי מחיקת כתמי שמש וגיל. טכנולוגיית הסרת כתמי עור מבוססת לרוב על הקרנת גלי אור למקום בו נמצא הכתם על מנת לפרק ביעילות ובמהירות את הריכוז הגבוה של המלנין באזור. קרני האור נספגות בריכוזי המלנין ומסייעות למערכת הטבעית של הגוף להעלים את כתמי הפיגמנטציה. במקרים מסוימים מספיק טיפול אחד וניתן לראות את התוצאות במהירות, אם הכתם נמצא בשכבות עמוקות של העור יש לחזור על הטיפול מספר פעמים עד לקבלת התוצאות הרצויות.

חשוב לדעת כי הטיפול למחיקת כתמי פיגמנטציה אינו פולשני, את הטיפול מבצעים אנשי מקצועי מיומנים באמצעות מכשור טכנולוגי חדשני ויעיל, ורק לאחר אבחון מדויק של הכתם והתאמת הטיפול למאפייני הלקוח.