מכונים להסרת שיער בלייזר

הטיפול הטוב ביותר להסרת שיער היום הוא בלייזר, אשר מבטיח את התוצאות הטובות ביותר במינימום זמן. גם אנשי המקצוע בתחום מסכימים עם קביעה זו. זוהי שיטה נוחה ויעילה אשר עוזרת להיפטר משיער מיותר לאורך זמן עם תוצאות יפות ואסתטיות. ישנם היום מכונים להסרת שיער בלייזר בסטנדרטים גבוהים, המקפידים על חדשנות טכנולוגית ומעניקים מגוון פתרונות ואחריות על התוצאה. גם במחלקות האסתטיות בבתי החולים מפתחים תחום זה. כדי לרכוש מכשור חדשני ומתקדם להסרת שיער בלייזר יעיל מומלץ לפנות לחברת נובה מדיקל, המציעה פתרונות מתקדמים למכוני אסתטיקה וללקוחות רבים נוספים.

איך מתבצע הטיפול?
לפני הטיפול יש לגלח את השיער, על מנת שקרן הלייזר לא תצרוב את העור (אסור למרוט את השיער בשעווה, בפינצטה או בכל מכשיר אחר המורט את השיער מהשורש). באזורים הרגישים יש למרוח קרם אלחוש כשעה לפני הטיפול, כדי להפחית את הכאב. מכונים להסרת שיער בלייזר מקפידים על שלבי הטיפול, מסמנים את האזור, מקררים על ידי ג'ל מיוחד או בעזרת מכשיר המייצר אוויר קר ורק אז מפעילים את המכשיר.

למי מתאים הטיפול?
הטיפול מתאים לכל מי שמעוניין להסיר שיער מיותר בכל חלק בגוף, אם השיער שחור או חום כהה. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ניתן לטפל גם באנשים בעלי עור כהה. כיום פועלים מכונים להסרת שיער בלייזר המציעים טיפול גם לאנשים בעלי גוון שיער בהיר, שלא יכלו לעבור הסרת שיער בלייזר עד לפני מספר שנים.

תוצאות הטיפול
כיום יודעים שלא ניתן להבטיח הסרת שיער לצמיתות. עם זאת, ברוב המקרים הטיפול יעיל לשנים רבות. הסיבה לכך היא שהלייזר מנטרל את רוב זקיקי השיער הפעילים, אך אינו מנטרל את הזקיקים הרדומים, ואלה עלולים לצמוח שוב – אך יתכן גם שלא יצמחו לעולם.
מכונים להסרת שיער בלייזר מעסיקים צוות מטפל מקצועי ומיומן, אשר עבר הכשרה מתאימה להפעלת המכשירים ומסוגל להביא לתוצאות הטובות ביותר. בנוסף, ישנם גם רופאים התומכים בצוות המטפלות ומספקים מענה לשאלות ולבעיות רפואיות שונות.

מחירי לייזר להסרת שיער ומחירי הטיפול
בהתאם לטיפול, לפי האזור בו רוצים להסיר את השיער, נקבעים מחירי הטיפול להסרת שיער בלייזר. המחירים משתנים בהתאם לעלות המכשירים והתחזוקה השוטפת שלהם, למקצועיות, למוניטין, לכמות המגשים, למורכבות הטיפול ועוד. עם זאת, על האיכות אין פשרות והתוצאות מוכיחות את עצמן. זאת ועוד, באמצעות סקר השוואת מחירי לייזר להסרת שיער ניתן להוזיל עלויות.