ניקוי פנים

אנחנו לא שים לב לזה אך במהלך היום, לאורך תקופות ארוכות, הפנים שלנו סופגות לכלוך ונוצרים לנו כתמים שונים אשר עם הזמן נשארים על הפנים ואנחנו נאלצים לחיות איתם. זו הסיבה שלא פעם מציעים לנו לעבור טיפול ניקוי פנים על מנת להחזיר את הברק והרעננות לפנים שלנו.

טיפול ניקוי פנים הוא לא טיפול רגיל אשר נעשה באמצעות מים וסבון אלא טיפול שדורש כניסה לעומק, כניסה אל תוך העור באופן שקול ומדוד על מנת להסיר מתוכו את הכתמים והלכלוך השונה אשר מצטבר בו. אנחנו יכולים, כמובן, לשמור על הפנים שלנו נקיות באמצעות תכשירים שונים וכן באמצעות מסכות של טיפול פילינג ביתי, אך יש מקרים וגיל שזה כבר לא מתאים ולא מעניק לנו את התוצאה האסתטית הרצויה, על כן עלינו להגיע לרופאים קוסמטיים שמבצעים טיפול פילינג מקצועי לצורך ניקוי פנים.

טיפול כזה הוא טיפול כימי למעשה שמסיר מהעור כתמים, תאי שומן, ותאי עור עודפים, למעשה ניקוי פנים אצל רופא יוצר לנו מסכת פנים חדשה, בין היתר הטיפול מתבצע באמצעות טיפול פנים בחמצן, אשר יש מחקרים אשר מוכיחים שטיפול זה גם מאט את קצב הזדקנות העור, אחד הגורמים העיקריים לכך שמופיעים כתמים בפנים ולמעשה הוא גורם עיקרי בכך שאנחנו נאלצים להתמודד עם סיטואציות לא נעימות בפנים.

טיפול ניקוי פנים הוא לא טיפול מסובך, הוא נעשה על ידי אנשי מקצוע, רופאים וקוסמטיקאיות מובילים אשר משתמשים במגוון תכשירים וכן במכשירים שונים, לא מדובר בטיפול פולשני או חודרני, אלא בטיפול על פני השטח, לעיתים יש שימוש במכשירי אינפרא אדום ולייזר. הטיפול מתבצע במספר מפגשים, במידת הצורך, עד שמקבלים פנים רעננות ומלאות ברק כמו שהן היו כשהיינו צעירים. חשוב להבהיר אחרי הטיפול יש צורך להימנע מחשיפה לשמש לתקופה מסוימת וחשוב כמובן לשמור על עור הפנים באמצעות תכשירים וקרמים שונים. סביר להניח שעם הזמן הכתמים השונים יחזרו, אך יהיה ניתן להתמודד איתם שנית באמצעות טיפול ניקוי פנים נוסף.

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר. אצלנו בנובה מדיקל תוכלו ליהנות ממגוון רופאים ומטפלים שישמחו לעבוד איתכם ניקוי פנים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם הצוות שלנו ואנחנו נשמח לקבוע לכם מועד לפגישה, להציג בפניכם תוכנית טיפול והצעת מחיר אטרקטיבית וכן לקבוע לכם מועד לתחילת הטיפול אצלנו. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פיגמנטציה בעור
ניקוי פנים