פיגמנטציה בעור

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם פיגמנטציה בעור, מצב בו מופיעים כתמים שונים בעור הפנים או בחלקים אחרים של העור. מצב כזה מוכר הן אצל גברים והן אצל נשים, והם נאלצים לעבור סדרה של טיפולים או לעבוד עם תכשירים שונים בשביל להעלים או לטשטש אותם.

פיגמנטציה בעור נוצרת ממספר סיבות ביניהן, חשיפה מוגזמת לשמש, בעיות הורמונאליות, הזדקנות, ועוד. מדובר למעשה בכתמים שנוצרים מתחת לפני העור ויוצאים החוצה ויוצרים כתמי צבע אשר נחשפים לכל ופוגעים בסדרת הצבע של העור, כלומר יוצרים מצב לא נעים בו העור הסדיר שלנו עם צבעו הרגיל משתנה לפתע ובאזורים מסוימים מופיעים כתמים בצבעים שוני, כהים יותר.

במקרה כזה אין לנו ברירה אלא לעבור טיפולים כנגד פיגמנטציה בעור. מדובר על טיפולים שמתבצעים בכל מרפאות אסתטיקה, על ידי רופאים וקוסמטיקאיות אשר מתמחים בכך. הטיפול נעשה על ידי תכשירים שונים ובמקרה הצורה גם על ידי מכשירי לייזר, אינפרא, וכן טיפולי פילינג כימיים במידת הצורך. חשוב לציין שהטיפולים אינם מסובכים, מדובר על סדרה מאוד פשוטה של טיפולים שנמשכים במספר מפגשים עד שכל הבעיה נעלמת. כמו שציינו בתחילת המאמר, הבעיה יכולה להופיע הן אצל גברים והן אצל נשים ועל כן, הטיפולים מותאמים לשני המינים לפי הצורך.

חשוב לציין, ניתן לחיות עם בעיות פיגמנטציה בעור, למרות שמבחינה אסתטית מדובר במשהו לא נעים. במקרים מסוימים אותם כתמים עלולים להתגלות כבעיה שיכולה להתפתח, אך לרוב מדובר אך ורק בעניין אסתטי ומכאן שהפתרון לבעיה היא גם אסתטית. מדובר בפתרון קל ופשוט, לא חודרני ולא פולשני.

לגבי השאלה, אם נקפיד לא להיחשף לשמש האם נימנע מבעיות של פיגמנטציה בעור, הרי שרופאים ברשת מרפאות אסתטיקה מובילות ידעו לומר שזה לא בהכרח קשור רק לחשיפה לשמש אלא גם לגיל ולהורמונים ולא פעם גם לעניין גנטי, לכן אנחנו יכולים בהחלט להימנע מחשיפה לשמש ובכך נקטין את הסיכוי שנצטרך להתמודד עם הבעיה, אך אין זה אומר שנפתור או נעלים אותה לגמרי.

אם אתם גם מתמודדים עם בעיות פיגמנטציה בעור, זה הזמן ליצור איתנו קשר, נובה מדיקל מתמחה בטיפולים מסוג זה. אצלנו תוכלו למצוא את הרופאים המובילים בתחום. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בפיגמנטציה בעור. הצוות שלנו מחכה לכם ויהיה שמח להכין עבורכם תוכנית טיפול במחיר אטרקטיבי. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קמטים במצח
פיגמנטציה בעור