מה אם הייתה מתרחשת פריצת דרך טכנולוגית שהייתה משנה לחלוטין את עולם טיפולי האסתטיקה ושיקום העור?
נובה מדיקל גאים להציג את ClearSolution, מוצר טכנולוגיית הלייזר המתקדם ביותר בעולם, תוצאה של שנים רבות של מחקרים, פיתוח והרצה, עד ליצירת מכשיר ייחודי שממנף את יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף בכדי לייצר תוצאות אסתטיות שלא נראו עד כה בעולם ריפוי ושיקום העור.

הדרך שבה בנוי ועובד מכשיר קליר סולושן מאפשר לו לטפל במגוון רחב במיוחד של תופעות עוריות, תוך התאמה אינדיבידואלית למצב הספציפי של עור המטופל, לצרכיו ולרצונותיו, בכדי להביא לריפוי המלא מבפנים החוצה, עד לתוצאה הרצויה, מבלי לסכן את העור.

Clear Solution - פתרון לכל בעיות עור הפנים
יכולת ההתאמה של Clear Solution לצרכים של כל מטופל בצורה אינדיבידואלית היא זו שמאפשרת לו להעניק טיפול מלא ויעיל למגוון כה רחב של בעיות עור:
  • טיפול בקופרוז
  • טיפול באקנה פעיל
  • חידוש מרקם העור
  • טיפול בשינויי פיגמנטציה בעור
  • טשטוש צלקות לאחר ניתוחים
  • מחיקה של כתמים שמש וגיל
  • טשטוש יעיל של קמטים וקמטוטים
  • ועוד
מגוון זה של טיפולים הוא רק קצה קצהו של רשימת בעיות העור שטכנולוגיה זו יודעת לפתור. מעבר לכך, לא רק שקליר סולושן מאפשרת לראשונה בהיסטוריה פתרון כה אפקטיבי ונגיש לבעיות עור הפנים, הרי שהיא מציעה יתרונות ייחודיים שמציבים רף חדש לא רק במגוון, אלא בדרישה של המטופלים, ובצדק - למה להסתפק בפחות מהטוב ביותר?

Clear Lift 60 Days - לקבל בחזרה 10 שנים
קליר סולושן מבית Alma Lasers מציע לכם לראשונה תהליך שיקומי מלא ומוכח שמתפרש על 4 טיפולים הפרושים על 60 יום, חודשיים שלאחריהם תקבלו עור צעיר בהרבה, ומראה של 10 שנים צעירים יותר.

הטיפול נוגע בכל אותם נגעי העור המגיעים עם הגיל והחיים, מחליק ומותח את העור, ומחזיר לנו את מעיין הנעורים בצורה שלא הייתה זמינה עד כה באף טכנולוגיה אחרת.

הטיפול נוגע בכל האספקטים של מרקם העור, מקמטים וקמטוטים, דרך מיצוק עור הפנים ועור הצוואר, ועד ליצירת מראה כללי מתוח וצעיר יותר, בצורה טבעית וללא מאמץ או סיכון.

פרוטוקול טיפולים ייחודי זה משלב שני סוגי לייזר מתקדמים תוך התאמת סוגי הטיפול לצורך של כל מטופל ומטופלת, ליצרית האפקט המרבי, ללא כל תופעות לוואי, ללא זמן החלמה, ללא כאב, ובעצם ללא כל הקרבה - כי מותר לנו להיראות צעירים ולהרגיש טוב מבלי לסבול בכדי להגיע לשם.פתרון לייזר מלא לעור