קמטים במצח

אומרים שכל קמט שנחרש בפנים שלנו או באזורים מסביב לפנים, מלמד עד כמה אנחנו בעלי ניסיון, כמה עברנו בחיים, וכמה אנחנו מבוגרים. יש אנשים שמוכנים לחיות עם קמטים במצח, קמטים בצוואר או קמטים בכל מקום אחר בפנים ובסביבתם, יש מי שלא מוכנים לסבול שיש להם קמט אחד והם יעשו הכל בשביל להעלים אותם.

התופעה של קמטים במצח או קמטים בצוואר היא לא תמיד נעימה, בוודאי לא כשמדובר על קמטים בגיל צעיר, בגיל בו אנחנו אמורים להיראות רעננים ומלאי ברק. אך כיום המצב השתנה, ולא מעט צעירים כבר מגלים קמטים שונים באזורים שונים בפנים ובסביבתם, מסיבות שונות, לשמחתם יש מספיק אופציות להתמודד עם קמטים אלו.

זה מכבר גילינו את הדרך להתמודד עם קמטים במצח או באזורים אחרים באמצעות טיפולי הזרקת בוטוקס, חומר אשר מיישר את הקמט ומעלים אותו, אך במהלך השנים גילינו שיטות נוספות להעלמת קמטים במצח, בצוואר או בכל אזור אחר, מדובר על שיטת העלמת קמטים באמצעות לייזר. מדובר בשיטה פשוטה, לא פולשנית ולא חודרנית.

חשוב להבין, קמטים אשר מופיעים אצלנו, ולא משנה אם מדובר בקמטים בגיל צעיר או מבוגר, הם למעשה כאלה שנוצרים בגלל תנועות הפנים והגוף, כלומר ככל שאנחנו עושים יותר תנועות ומתיחות, כך העור נמתח ועם הזמן הוא יוצר קמטים. מן הסתם גם אחרי שנעלים אותם בטיפול כזה או אחר, יש סיכוי שייווצרו קמטים חדשים, אך תמיד נוכל לחזור ולטפל בהם. הטיפול הוא פשוט, כאמור, גם מבחינה פיזית, גם מבחינה טכנית, וגם מבחינת עלויות לא מדובר בטיפול יקר. אנחנו יכולים למצוא את הדרכים לבצע אותו וליהנות מלחיים, מצח וצוואר חלקים.

כמובן שטיפול נגד קמטים במצח או במקום אחר חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע, רופאים מקצועיים שיודעים בדיוק כיצד לגשת לעניין. הם יבחנו את הקמטים ויבחנו כיצד ניתן לטפל בהם והאם בכלל אפשר. הם גם ידעו להמליץ האם רצוי לבצע את הטיפול, מתי ובאיזה אופן. אחרי שהם יתנו את המלצתם, אנחנו נוכל להחליט האם אנחנו רוצים לטפל בקמטים או להשאיר אותם.

אצלנו בנובה מדיקל תוכלו לקבל שורה של תוכניות טיפול בקמטים, הרופאים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולהציג לכם תוכניות אלו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ותוך זמן קצר תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בקמטים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הורדת שיער בלייזר
קמטים במצח