רענון העור

נשים וגברים כאחד מעוניינים לשמור על מראה צעיר ורענן וליהנות מעור בריא ומטופח. יש מגוון רחב של טיפולים לעור הפנים והגוף, גם הטכנולוגיה באה לעזרתנו וכיום ישנם מכשירים חדשניים ומתקדמים המבטיחים עור רענן ומראה מטופח, צעיר, טבעי וזוהר, וזאת ללא צורך לעבור ניתוח כמו מתיחת פנים וטיפולים פולשניים אחרים.
לרכישת ציוד מתקדם וחדשני לטיפולי רענון עור יש לפנות לחברה נובה מדיקל, החברה הוקמה בשנת 2002 והיא מייצגת את מיטב המותגים בארץ ובעולם בתחומי האסתטיקה. החברה משווקת מכשור חדשני ומתקדם עם טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך לטיפולים אסתטיים, לרבות טיפולים הנדרשים לרענון ולמיצוק העור. 

טיפולים יעילים לרענון עור הפנים והגוף
עם השנים, עור הפנים והגוף נפגע כתוצאה מחשיפה לפגעי מזג האוויר ובגלל תהליכים טבעיים של הזדקנות עם העלייה בגיל. יש לזכור כי אנו חיים במדינה חמה ולוהטת, עור הפנים שלנו חשוף לקרינת השמש הגורמת לנזקים קשים וחמורים, וכמו כן אנו חשופים לנזקי אבק, רוח, לחות ועוד.
באמצעות טיפולים יעילים לרענון העור ניתן ליהנות ממראה אסתטי צעיר ומושך, להעלים נזקים שונים שנגרמו לעור, למצק אותו וליהנות ממראה זוהר, צעיר וטבעי, ללא צורך בטיפולים פולשניים המחייבים זמני החלמה ארוכים וסבל מכאבים.

טיפולים יעילים לרענון העור כוללים, בין השאר, טיפולים בבעיות פיגמנטציה כמו כתמי שמש וגיל. באמצעות מכשור מתקדם שחברת נובה מדיקל משווקת ניתן למחוק את הכתמים ביעילות מרבית וללא כאבים או ניתוח מורכב. כמו כן, רענון העור כולל טיפולים כמו החדרת חומרי הזנה לשכבות העור כחלק מטיפולי אנטי אייג'ינג, מזותרפיה, פילינג, הזנת העור עם מינרלים וויטמינים הנחוצים לחידוש תאי העור ולמראה רענן וצעיר, הבהרת העור, טיפול באקנה, סילוק קומדונים מהעור, עיסוי, סילוק רעלים מהעור, הסרת לכלוך ושכבות של עור מת וכיוצא בזה.

מכשור יעיל לטיפולי רענון העור
חברת נובה מדיקל משווקת מכוון מכשירים חדשניים ומתקדמים המסייעים לטיפולי רענון העור, ביניהם מכשיר JET המאפשר לקלף תאי עור מתים באמצעות זרם סילון יעיל, לסלק את הרעלים המצטברים בשכבות העור, להחדיר חומרים מזינים לשכבות העור, להחליק קמטוטים ועוד.