המכשיר החדשני שכולל 4 פריצות דרך מהפכניות – לטיפול מהיר, יעיל ועמוק יותר.
RF PLASMA עושה קסמים שלא היו כמותם – ולא תשיגי אותם עם שום מכשיר אחר.

השיגי תוצאות מצוינות בעור הפנים: מיצוק וצמצום משמעותי של קמטים וקמטוטים, טיפול בנקבוביות, צלקות, סנטר כפול ומצבים נוספים.
השיגי תוצאות מצוינות בחיטוב הגוף ושיפור מראה הצלוליט.

לכן חשוב שתביני מה ההבדל ומדוע עליך להתעקש לטפל במכשיר RF PLASMA בלבד.

לפני שניכנס למושגים מקצועיים הנה תקציר שיסביר לך למה את לא יכולה להרשות לעצמך לא לטפל עם RF PLASMA, הדור החדש של RF – והיחיד שנותן תוצאות מופלאות.

לא כל RF נותן תוצאות

בדיוק כמו עם שואב אבק, יש מכשירים שעושים עבודה שטחית ויש מכשירים שחודרים לעומק ונותנים תוצאות. בניגוד לשטיח, את העור לא תוכלי להחליף בדגם חדש אז מוטב שתחסכי לעצמך זמן רב (וכסף שנשפך סתם) ותקראי את המידע באתר זה היטב.

זכרי כי כל יום שעובר ללא טיפול מקצועי בבעיה מוביל בסופו של דבר לעוגמת נפש גדולה של הלקוחה, שהשקיעה זמן וכסף, זכרי כי התפשרות על איכות ה-RF מפריעה לראות תוצאות.

מהיום לא מתפשרים, מוודאים שהטיפול נעשה רק עם טכנולוגית RF PLASMA

מהפכה בטיפולי RF

פריצת דרך – רק עם טכנולוגיית RF PLASMA ניתן לשלוט בעוצמה ובעומק הטיפול, כדי להעניק לכל לקוחה טיפול אישי ומותאם עבורה.

פריצת דרך – רק טכנולוגיית RF PLASMA מאפשרת טיפול ממוקד בעומק העור עד 22 מ"מ, עם עוצמה של 200w – העוצמה הגבוהה ביותר מבין המכשירים המאושרים לשימוש בישראל!

פריצת דרך – טכנולוגיה חדשנית של הבזקי אנרגיית פלאזמה מחליפה את השימוש במחטים מכאיבות ו/או פילינגים כימיים בעלי תופעות לוואי ומשיגה תוצאות מדהימות של הצערה וחידוש העור. קראי עוד על הבזקי פלאזמה ליצירת חירור על-ידי אבלציה.

פריצת דרך – מהירות הטיפול הגבוהה ביותר מבין המכשירים הקיימים כיום, בזכותה לקוחות RF PLASMA משיגים תוצאות ברורות לעין בשבריר מהזמן, ללא אי נוחות שעלולה להיגרם ממכשירים אחרים. קראי עוד על תדירות וחימום דיאלקטרי.

מהיום מפסיקים למרוח אותך ומראים לך שינוי עמוק עם RF שעובד באמת
RF PLASMA – הדור החדש של גלי רדיו
הטכנולוגיה היחידה שנותנת תוצאות אמיתיות